Ücretsiz Site İçi SEO Analizi

SEMVESEO olarak SEO ile ilgili en çok önem verdiğimiz konu site içi SEO. Zira Site içi SEO, kurmak istenen yapının temelini oluşturuyor ve sağlam değilse, diğer çalışmalar geçici başarılar sağlamaktan öteye gidemiyor. Daha önce

gibi konularla site içi SEO hakkında bilgiler vermiştik. Şimdi bunu bir üst seviyeye çıkartarak, sizlere doğrudan yardımcı olmak istiyoruz.

Aşağıdaki bilgileri bizlere e-posta ile bildirerek siz de tavsiyelerimizi alabilirsiniz. Sizden istediğimiz bilgiler:

  • Site adresiniz (Siteniz doğrudan ürün ya da hizmet satışına yönelik ya da şirket tanıtım sitesi olmalıdır. Bloglar, gezi, yemek tarifi, haber siteleri, vb için başvurmayınız.)
  • Daha önce bir SEO firması ile çalıştıysanız, bu firmanın adı (Bu bilgiyi vermek zorunlu değildir. Bilgiyi bizimle paylaşırsanız, SEO firmaları hakkında bilgi edinmemizi sağlayabilirsiniz. Yakın zamanda tavsiye SEO firmaları diye bir bölüm oluşturmayı düşünüyoruz.)
  • SEO bilgi seviyeniz (1’den 10’a kadar kendinize bir puan veriniz. Açıklamalarımızı anlaşılır bir dilde yapmaya çalışacağız.)

Verdiğimiz bu hizmetin:

  • Size ya da bize herhangi bir sorumluluk, borç, alacak yüklemediğini,
  • Tanıtım amacı taşımadığını,

belirtmek isteriz.

Başvurunuzun ardından mümkün olan en kısa sürede e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu konuda herhangi bir süre veremediğimizi belirtiriz.

Başvurularınızı semveseo [@] gmail.com e-posta adresine yapabilirsiniz.