Dikkat Çeken Ücretli WordPress Temaları

Yazar: WPSEOuzmani - Tarih: 22 Nisan 2018

WordPress, en çok kullanılan web yazılımı. Dolayısıyla tema ve eklenti yönünden de oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Neredeyse, aklınıza gelen her şeyle ilgili WordPress eklentisi bulmak mümkün. WordPress ücretsiz temalar ise Google’ın, tasarımcı linklerini yasaklamasından sonra büyük sekteye uğradı. Tema yapımcıları temalarına sponsor bulamadıkları için ücretsiz tema yapmamaya başladılar. Bu da pazardaki ücretsiz tema sayısının azalmasına sebep oldu. Şu an için ücretsiz tema bulmak gerçekten çok zor. Bulunan temalardaki şifreli dosyalar da, temaların kullanımını riskli hale getiriyor.

Bu sayfada ücretli WordPress temalarından, bizim dikkatimizi çekenlere yer vermek istedik. Ücretli temaların tanıtımı, yapımcılar için de faydalı olacaktır. Eğer sizin de bir temanız varsa, iletişim sayfasındaki e-posta adresinden bize temanın demo adresini ve ücret gibi bilgilerini gönderebilirsiniz. Her temayı değil, dikkatimizi çekenleri yayınlayacağımızı belirtiriz. Alınmak, darılmak yok.

Temaların resimlerine yer vermeyeceğiz. Temaları görüntülemek için demo linklerini takip edebilirsiniz.

Temalar listelenirken tasarım göz önünde bulundurulmuştur. Temanın kodlama yapısı, SEO’su gibi kriterler incelenmemiştir. Tema sahipleri ile bir bağlantımız yoktur.

Ücretli WordPress Temalar:

1- Kryex Kişisel Blog Teması (Özellikle “Klasik Blog” yapısı çok güzel)=: DemoSatın Al (100 TL)

2- OneNews WordPress Haber Teması: DEMOSatın Al (250 TL)

3- TekÜrün WordPress Ürün Satış Teması: DEMOSatın Al (80 TL)

4- WPT ProDown Program İndirme Teması: DEMOSatın Al (70 TL)

5- Birindir Program ve Oyun İndirme Teması: DEMOSatın Al (150 TL)

Kategori: SEO Etiket: #